Kagero Publishing

okrety ws02 aero05 sm06 mwsp03 amia04 Okrety01 mil

Back Jesteś tutaj: Start O nas

O Nas

O Nas
Oficyna Wydawnicza KAGERO jest największym w Europie Centralnej wydawcą i eksporterem anglojęzycznych publikacji prezentujących historię wojskowości. Rocznie nakładem naszej Oficyny ukazuje się około siedemdziesięciu tytułów!
Dla polskiego czytelnika przygotowaliśmy profesjonalne magazyny wydane na najwyższym poziomie edytorskim: ARMIA, AERO, MILITARIA XX Wieku, Super Model. Wkrótce do grupy naszych czasopism dołączy jeszcze jeden ogólnopolski magazyn specjalistyczny – OKRĘTY.

Oficyna Wydawnicza KAGERO powstała w 1995 roku. Do 2007 roku wydaliśmy ponad 300 publikacji. Stworzyliśmy je wspólnie z autorami, którzy zaliczani są do największych profesjonalistów w dziedzinie wojskowości i historii lotnictwa.
Od 2004 roku nakładem naszej Oficyny ukazuje się dwumiesięcznik MILITARIA XX Wieku. Powodzenie tego magazynu pozwoliło na wydawanie odrębnego tytułu MILITARIA XX Wieku Wydanie Specjalne.
W 2005 roku stworzyliśmy magazyn dla hobbystów i młodych entuzjastów tematyki wojskowej – Super Model.
W roku 2006 powstał Magazyn Lotniczy AERO.
W Roku 2008 po serii badań czytelniczych, ankiet, konkursów i wydaniu numeru próbnego powstał nowy miesięcznik - Ilustrowany Magazyn Wojskowy ARMIA – obecnie najdynamiczniej rozwijający się tytuł prasowy naszej Oficyny.
ARMIA ma objętość od 100 do 130 stron. Na formułę ARMII składają się artykuły o wszystkich rodzajach wojsk. Adresując nasz Magazyn do grona profesjonalistów związanych z przemysłem obronnym i wojskiem oraz do szerokiego kręgu hobbystów i młodzieży, która zamierza w przyszłości wstąpić w szeregi polskiego wojska, dostarczamy informacji o systemach uzbrojenia, najnowszym sprzęcie, taktyce, rozwoju polskiego wojska i armii państw NATO.
Wiele uwagi poświęcamy geopolityce, konfliktom asymetrycznym, zagrożeniom związanym
z terroryzmem, misjom stabilizacyjnym, aktualnym przetargom, modernizacji i profesjonalizacji polskiej armii, sukcesom i perspektywom rozwoju polskiego przemysłu obronnego.
ARMIA dostępna jest w ogólnopolskich i lokalnych sieciach sprzedaży prasy. Największy udział w sprzedaży ARMII posiadają RUCH, KOLPORTER, HDS i salony EMPiK.
ARMIA dostępna jest także w prenumeracie indywidualnej i instytucjonalnej.
Część nakładu trafia jako egzemplarze bezpłatne do wielu najważniejszych osób w państwie i przedstawicieli massmediów.
ARMIA dostępna jest również na targach przemysłu obronnego, pokazach lotniczych, piknikach militarnych oraz w naszym sklepie internetowym www.sklep.kagero.pl

Najnowsze wiadomości

zapraszamy do sklepu    •    sklep.kagero.pl

nowosci portal